Bacalı Kombiler

Erdoğan Teknik Balıkesir Yetkili Servisi Hizmetlerimiz

Firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı ve klimalar, ankastre ürünler, beyaz eşyalarınız ile küçük ev aletlerinize yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir. Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Erdoğan Balıkesir Yetkili Teknik Servisi olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Bacalı Kombi Nedir ?

Kısaca Bacalı Kombi nedir dersek; Isınma sistemleri içerisinde en çok tercih edilen ve büyük konfor sağlayan kombi sistemleri içerisinde sık kullanılan bir tür olarak karşımıza çıkan bacalı kombi bulunmuş olduğu mekânın havasından faydalanmakta olan ve baca bağlantısı bulunan bir tiptir.
Yanma hazneleri açık olan kombi tiplerine bacalı kombi denilmektedir.

Bacalı Kombi Bakımı


Diğer kombi türlerine nazaran daha tehlikeli sayılabilecek olan bacalı kombi kullanımı sırasında dikkatli olmak ve düzenli olarak bacalı kombilerin bakımının gerçekleştirilmesi gerekir.

Bacalı Kombi Servisi


Bacalı kombi montaj edilmesinden bakımına kadar her türlü işlem için işinin ehli ve eğitimli kombi uzmanlarından destek almanız da daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir kombi kullanımı için gereklidir.