General HT400 Akıllı Oda Termostatı

  • (05 Yıldız)
350,00 TL.

Akıllı oda termostatı, mobil uygulama ile ısıtma ünitenizi siz evde yokken dahi uzaktan kontrol edebilmenizi sağlayan cihazdır.

General Ht 400 Wifi Akıllı Oda Termostatı

AKILLI ODA TERMOSTATI NEDİR?
Akıllı oda termostatı, mobil uygulamalarla ısıtma ünitenizi siz evde yokken dahi uzaktan kontrol edebilmenizi sağlayan cihazdır.
General ht 400 wifi Akıllı oda termostatı kullanabilmeniz için evinizde mutlaka WİFİ MODEM VE İNTERNET bağlantınız olmalıdır.
akıllı cep telefonunuza indireceğiniz uygulama ile kullanabilirsiniz. siz ve aile bireylerinizin de ayrı ayarı kullanabilmesi mümkündür..

AKILLI ODA TERMOSTATI NASIL ÇALIŞIR?
HT 400 akıllı oda termostatınız 0.1 ölçüm hassasiyeti ile yaşam alanınızın ayarladığınız sıcaklıkta kalmasını sağlar. Böylece ısıtma
ünitenizin gereksiz yere çalışmasını önleyerek faturalarınızda %30 a varan tasarruf sağlar.

AKILLI ODA TERMOSTATININ AVANTAJLARI NELERDİR?
 Akıllı oda termostatı ile dünyanın neresinde olursanız olun evinizin sıcaklığını mobil uygulamalarla kontrol edebilirsiniz.
 Akıllı oda termostatınızın mobil uygulamasından, pratik olarak günlük ve haftalık programlar oluşturabilirsiniz.
 Konum özelliği sayesinde, evinizden uzaklaştığınızda evinizin sıcaklığını düşürebilir ya da evinize yaklaştığınızda evinizin
sıcaklığını artırabilirsiniz.
 Akıllı oda termostatınızın mobile uygulamasından seçilen tarih aralığına göre ısıtma ünitenizin çalışma saatini, evinizin
sıcaklığını ve dış hava sıcaklığını grak olarak görebilir, geçmişe dönük rapor alabilirsiniz.

2-TEKNİK VERİLER

Oda Termostatı Teknik Verileri
Beslenme Gerilimi 5V (DC)
Yük Akımı 250 mA maksimum
Ölçüm Hassasiyeti 0.1 C
Sıcaklık Ayarlama Hassasiyeti 0.1 C
Çalışma Sıcaklığı (-10 C) ? (+50 C)
Depolama Sıcaklığı (-20 C) ? (+60 C)

Modem Teknik Verileri
Beslenme Gerilimi 220V (AC)
Röle NO Anahtarlama Akımı 10A
Depolama Sıcaklığı (-20 C) ? (+60 C)

HT 400 ODA TERMOSTATI KURULUMU
Montaj ve kuruluma başlamak için öncelikle aşağıdaki karekodu, akıllı işletim sistemine sahip telefonuz ile okutunuz. Böylece akıllı
telefonunuza mobil uygulamayı yükleyebileceksiniz. (Bu işlem için telefonunuzun marka ve modeline bağlı olarak karekod okuyucu
uygulamaya sahip olmanız gerekebilir.)
Not: Montaj ve kurulum hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.generallife.com.tr/kurulum/ht-400 adresini ziyaret ediniz.
HT 400 oda termostatını, adaptörü kullanarak prize takınız ve üzerindeki ışığın yanmasını bekleyiniz. Işık, mor renkte yanıp sönmeye başladıktan
sonra HT 400 akıllı kuruluma hazır hale gelecektir.

AKILLI KURULUM
 App Store veya Google Play den HT 400 mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indiriniz.
 İndirmiş olduğunuz mobil uygulamayı açarak üyelik işlemlerini tamamlayınız.
 Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra mailinize bir doğrulama kodu gelecektir.
 Gelen maili onayladığınız taktirde uygulama otomatik olarak kurulum sayfasına geçecektir.
 Kurulum sayfasında yer alan talimatları sırasıyla gerçekleştiriniz ve kurulumu tamamlayınız.
 Termostat ile modem eşleştirilirken mutlaka modemdeki eşleştirme butonuna basınız ve modemdeki ışığın yeşil yanıp sönmesini
bekleyiniz. Sonrasında ise termostattaki eşleştirme butonuna 2 saniye basınız. Modemden uyarı sesi gelecek ve ışık sabit yeşil
yanacaktır. Artık oda termostatı ile modem birbiri ile eşleştirilmiştir.

MOBİL UYGULAMA - MODLAR
HT400 ün Ev ? Uyku ? Dışarı ? Program ? Konum ve Manuel modlarıyla istediğiniz zaman, istediğiniz kadar ısınır ve tasarruf sağlarsınız.

Ev Modu, evinizin sıcaklığını ayarlanılan değerde sabit tutar. Genellikle ev de bulunduğunuz zaman dilimlerinde kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen sıcaklık değeri 23 C?dir.

Uyku Modu, evinizin sıcaklığını ayarlanılan değerde sabit tutar ve konforlu bir uyku sunar. Genellikle uyuma saatleri olan 23:00-07:00 zaman dilimi aralığında kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen sıcaklık değeri 18 C?dir.

Dışarı Modu, evinizden kısa ya da uzun süre ayrı kalacağınız durumlarda seçebileceğiniz moddur.

Program Modu, haftalık ve 30 dakikalık zaman dilimlerinde yapacağınız program ile evinizin sıcaklık değişikliklerini otomatik olarak yapar.

Konum Modu, yaptığınız ayara göre evinizden uzaklaştığınızda evinizin sıcaklığını düşürür veya evinize yaklaştığınızda evinizin
sıcaklığını artırır. Böylelikle siz evde yokken kombinizin çalışmasını önleyerek tasarruf etmenizi sağlar.

Manuel Modu, evinizin sıcaklığını belirleyeceğiniz dereceye ayarlamanızı sağlar.

Erdoğan Teknik çatısı altında satışa sunulan tüm ürünler taşıdıkları markanın ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Firmamızdan satın aldığımız ürünler, fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

GENEL:

1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri aksi belirtilmediği sürece alıcılar tarafından ödenecektir.

4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

6. Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

7. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

8. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

9. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

10. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

CAYMA HAKKI:

11. ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

12. ALICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK SATICI İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET ADI/UNVANI: Erdoğan Teknik Balıkesir Baymak Kombi Servisi.
ADRES: 1. Oruçgazi Mah. Kayabey Cad. No.61-C PK.10020 Karasi/ Balıkesir
EPOSTA: info@dnzelektrogaz.com
TEL: +90 266 249 0359

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

13. Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.

14. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.

15. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

CAYMA HAKKININ KULLANIMI:

16. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

17. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE KOŞULLARI:

18. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

19. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.

20. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

21. ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

22. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

23. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

ÖDEME VE TESLİMAT

24. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, Garanti Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

25. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Henüz Hiç Bir Yorum Yok...