Hermetik Kombiler

Erdoğan Teknik Balıkesir Yetkili Servisi Hizmetlerimiz

Firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı ve klimalar, ankastre ürünler, beyaz eşyalarınız ile küçük ev aletlerinize yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir. Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Erdoğan Balıkesir Yetkili Teknik Servisi olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Hermetik Kombi Nedir ?

Kombilerde atık gaz tahliyesi için iki farklı yöntem kullanılır. Birincisi, bulunduğu ortamdan oksijen kullanan ve yanmış atık gazın çatının üst noktasına fan yardımı olmaksızın baca çekişi ile taşındığı bacalı kombiler. İkincisi ise, yanma odası bulunduğu ortamdan oksijen kullanmayacak şekilde izole edilen, eş merkezli iki borudan oluşan baca yapısına sahip hermetik kombi.
Hermetik kombi içinde bulunan fan yardımı ile gerekli oksijeni dıştaki borudan dış ortamdan alır ve yanma sonucu oluşan atık gazı içteki boru vasıtası ile atmosfere atarlar. Hermetik kombi bacası kurulumunda maksimum baca boyu mesafesi önemlidir.
İzin verilen maksimum baca boyunda kullanılmalıdır. Ortamdan oksijen kullanmadığından hermetik kombi yaşamsal alanda oksijen kalitesini düşürmez.
Hermetik Kombi, kat kaloriferinin ve şofbenin yaptığı işin tek bir cihazdan yapılması için dizayn edilmişlerdir. Hermetik kombi, yanma ve atık gaz, yüksek enerji verimlilikleri, sağlamlıkları bakımından bacalı kombilere göre daha güvenlidir.