Teknik Bilgiler

Klima Hakkında Bilgiler

Klima Nasıl Çalışır ?

Klimalar kullanımda sağladığı rahat ve konforun yanı sıra oldukça hassas cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Düzenli olarak bakımlarının yapılması gereken bu cihazların yılda en az iki kez bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Aksi takdirde klimaların tam kapasite ile çalışması mümkün olmayabilmektedir. Klima hakkında bilgiler edinmeniz sayesinde cihazınızı daha uygun koşullarla kullanabilmeniz daha uzun süre kullanmanız anlamına geleceği gibi enerji tasarrufu sağlayabilmeniz açısından da çok önemlidir..

Klimanızın kapasitesi ile kullanacağınız ortamın uyumlu olması dilediğiniz konforu yakalayabilmeniz bakımından önemlidir.

Genelde kombi teknik özellikleri aynı olmasına rağmen son teknolojik gelişmeler ile dijital kontrol paneli, full alev modülasyonu, yoğuşma teknolojisi, ön karışım teknolojisi (yanma havası ayarı yapabilmesi), arıza uyarı sistemi, dış hava sondası ve oda termostadı ile kullanım, aşırı soğuklarda donmaya karşı koruma, pompa sıkışmasına engel olma gibi ilave teknik özellikler ile kombiler birbirinden ayrılmaktadır.

Kaliteli İşçilik

Ürünlerinizi ilk günki gibi çalıştırma sözü veriyoruz.

Tamiri Kolaydır

Bozulan kombinizin tamiri aslında sanıldığından kolaydır.

Güvenlidir

Firmamızın sayesinde aklınız kombinizde kalmayacak.